Hudba, která má podobné účinky, jako marihuana. Co jsou to Binaurální rytmy?

K tomu, abychom dosáhli uvolněného stavu a změněného stavu vědomí, nejsou zapotřebí pouze chemické látky a drogy, které jsou mimochodem nelegální a ještě za ně musíte platit. Existují totiž i bezpečnější a dostupnější cesty k tomu, abyste dosáhli svého vnitřního míru a klidu. Takovou možnost nám dává hudba, melodie, frekvence zvuku (říkejte tomu jak chcete), která je obecně označována za Binaurální rytmy. Rytmy jsou volně k poslechu na obrovském množství různých streamovacích služeb a to zcela zdarma. Mnoho znalých však toto dostupné médium pokládá jako mezičlánek a taková „zkouška“ toho, jestli vás věc zajímá. Existuje totiž i celá řada nahrávek, které si už musíte pořídit.

Tyto rytmy jsou nejčastěji tvořeny dvěma různými zvuky ve vzájemné harmonii. Jsou to zvuky, které jsou slyšet pouze v mozku a na něj působí podobně, jako marihuana. Účinek na mozek je relaxační, uklidňující a meditativní. Existuje mnoho různých typů binaurálních rytmů, která mohou vytvářet dle nastavení specifické nálady a pomáhají proti různým neduhám. Nejčastěji jsou tyto rytmy doporučovány hlavně lidem, kteří mají obecně problémy s uklidněním své mysli a meditací. V takovém případě budou mít rytmy obzvláště silný vliv na schopnost dosáhnout vyšších frekvencí vědomí. Je však třeba vědět, jaké vlny a jaké melodie poslouchat. Každé mají totiž jiný vliv a někdy mohou přinést i to, co ani nechceme aby přinášely.


Ostatní uživatelé právě čtou tento populární článek
Proč si koupit kurz na kryptoměny a vyhnout se nepromyšlené investici do kryptoměn
Zajímají vás kryptoměny a chcete vydělat co nejvíce? Naučíme vás strategie profesionálů a taky to, jak se vyvarovat ztrátám. Naučte se to, co jiným trvá roky.
Pokračování článku naleznete na další stránce
Diskuze
Článek napsal: Nex
Přidáno:
Čtenáři nejvíce čtou
Příspěvky z Instagramu