Fotografka procestovala více než 50 zemí kvůli tomu, aby dokázala, že krásné ženy jsou opravdu všude

Mihaela Noroc je fotografka z Rumunska. V práci dala výpověď a všechny své povinnosti hodila za hlavu kvůli tomu, aby mohla cestovat po světě a fotit jedinečnost přírodní ženské krásy v různých prostředích a kulturách. Tento projekt pojmenovala “Atlas krásy”. Atlas krásy je projekt o rozmanitosti naší planety zobrazené prostřednictvím portrétů žen z různých částí světa. Na své cestě mladá fotografka navštívila už více než 50 zemí světa a vyfotila nespočet fotek přírodních žen různých kultur.

Mihaela na své Facebookové stránce napsala “Když jsem začala projekt v roce 2013, tak jsem si ani nedokázala představit, že o 3 roky později se o tom bude mluvit na CNN, nebo v show Oprah Winfrey." Dnes je Atlas krásy jedním z nejoblíbenějších fotografických projektů na světě a má zázemí diváků na Facebooku a Instagramu. Přinášíme vám 26 fotek, které dokazují, že v každé zemi se nachází krásné ženy.
 


Ostatní uživatelé právě čtou tento populární článek
Proč si koupit kurz na kryptoměny a vyhnout se nepromyšlené investici do kryptoměn
Zajímají vás kryptoměny a chcete vydělat co nejvíce? Naučíme vás strategie profesionálů a taky to, jak se vyvarovat ztrátám. Naučte se to, co jiným trvá roky.
Pokračování článku naleznete na další stránce
Diskuze
Článek napsal: Nex
Přidáno:
Čtenáři nejvíce čtou
Příspěvky z Instagramu