Fotograf Baracka Obamy za 8 let jeho funkce nafotil 2 000 000 fotografií. Zde máte ty nejlepší

Dobře, mnoho prací po celém světě zní zajímavě, ale upřímně si můžeme říct, že těch, kteří se každý den do práce vrací s visačkou „Oficiální fotograf Bílého domu“ , moc není. Respektive pouze jeden jediný. Jeho jméno je Pete Souza a úkol byl jasný, trávit posledních osm let dokumentováním Baracka Obamy po celém světě a v Oválné pracovně. Když si spočítáte, kolik toho každý den samotný prezident udělá, tak jistě ihned pochopíte, jak mohl Pete nafotit tento neuvěřitelný počet fotografií. Dříve, než se zabýval focením Obamy, byl Souza fotografem Ronalda Reagana, který byl taktéž ve funkci prezidenta Spojených států amerických v letech 1983 až 1989. První fotografii Baracka pořídil v roce 2005, kdy ještě nikdo nevěděl, kdo vůbec je a v následujících bu­de.

Podívejte se na pár zajímavých fotografií, na základě kterých si můžete udělat obrázek o tom, jaký asi Barack mimo jeho plachetku vážnosti, byl. 
 


Ostatní uživatelé právě čtou tento populární článek
Proč si koupit kurz na kryptoměny a vyhnout se nepromyšlené investici do kryptoměn
Zajímají vás kryptoměny a chcete vydělat co nejvíce? Naučíme vás strategie profesionálů a taky to, jak se vyvarovat ztrátám. Naučte se to, co jiným trvá roky.
Pokračování článku naleznete na další stránce
Diskuze
Článek napsal: Bajkallis
Přidáno:
Čtenáři nejvíce čtou
Příspěvky z Instagramu