Einstein zanechal odkaz v časové kapsli pro rok 6939! Lidem z budoucnosti věnoval tato slova a věci, které jsou to nejdůležitější, co prý máme

Píše se rok 1939. V té době byla v New Yorku ve Flushing Meadows ukryta hluboko do země obrovská časová kapsle. Ta údajně obsahuje více než 35 předmětů, které v roce 1939 patřily do každodenní potřeby. Tím jsou myšleny látky, plasty, kovy, semínka rostlin, časopisy a různá umělecká díla. Kromě toho se ale v kapsli nachází mikrofilm, který obsahuje více než 10 tisíc slov.

Kapsle je věnovaná lidem z budoucnost a otevřena by měla být o 5000 let později od jejího pohřbení do země, tudíž se její obsah dostane na povrch světa až v roce 6939. Kromě všech zmíněných věcí se v kapsli nachází ještě vzkaz od jednoho z největších vědců všech dob, Alberta Einsteina. Jeho vzkaz je zaznamenán právě na zmíněném mikrofilmu. A jaký je jeho odkaz světu?


Ostatní uživatelé právě čtou tento populární článek
Proč si koupit kurz na kryptoměny a vyhnout se nepromyšlené investici do kryptoměn
Zajímají vás kryptoměny a chcete vydělat co nejvíce? Naučíme vás strategie profesionálů a taky to, jak se vyvarovat ztrátám. Naučte se to, co jiným trvá roky.
Pokračování článku naleznete na další stránce
Diskuze
Článek napsal: Nex
Přidáno:
Čtenáři nejvíce čtou
Příspěvky z Instagramu