Celou dobu nám lžou. Modelka ukázala, co se skrývá za "dokonalými" fotografiemi.

Instagram je plný fotografií opálených koček v bikinách. Vše je na nich tak dokonalé, že běžná žena ztrácí odvahu obléci se do plavek. Zdá se ale, že to, co vidíme na vlastní oči, nemusí být vždy pravdivé. Určitě vás překvapí zjištění, že ani modelky nemají dokonalou postavu. A to přesto, že tělo je jejich hlavní prodejní artikl. Imre Çeçen je však modelka, která je více než chodící věšák na šaty. Nejenže je nádherná, ale i inteligentní. A tak se zdá, že má dost přetvářky.

Na svém Instagram zveřejnila triky, které se používají na to, abyste vypadali perfektně v bikinách. Pokud pláčete při pohledu na dokonalé tělo Martiny z 9.B, která se vyfotila na exotické pláži ostrova, jehož název nevíte ani pořádně vyslovit, okamžitě si otřete slzy. V první řadě nezáviďte. Stálo ji to několik záběrů a nemálo úsilí, dokud se „nainstalovala“ do vhodné podoby. Vězte, že při plážových záběrech jde zřídkakdy o náhodné momentky. Pojďme se podívat na to, jaké triky používají modelky pro vyfocení “dokonalých fotografií”.


Ostatní uživatelé právě čtou tento populární článek
Proč si koupit kurz na kryptoměny a vyhnout se nepromyšlené investici do kryptoměn
Zajímají vás kryptoměny a chcete vydělat co nejvíce? Naučíme vás strategie profesionálů a taky to, jak se vyvarovat ztrátám. Naučte se to, co jiným trvá roky.
Pokračování článku naleznete na další stránce
Diskuze
Článek napsal: Nex
Přidáno:
Čtenáři nejvíce čtou
Příspěvky z Instagramu