Catherine Hettinger, žena, která roztočila celý svět

Catherine Hettingerová je žena, která žije na Floridě a i přes to, že žije s životním minimem, je se svým životem spokojená. Její jméno vám toho pravděpodobně moc nepoví, ale tato žena je vynálezkyní Fidget Spinneru. Ze svého vynálezu ale neuvidí ani dolar, protože její patent propadl v roce 2005, kdy si nemohla dovolit jeho obnovu, která tenkrát stála něco okolo 400 dolarů. Catherine ale trvá na tom, že je opravdu ráda a potěšená, že se jejímu vynálezu dostala taková popularita. Fidget Spinner zná určitě každý z vás. Je to všudypřítomná nová hračka, která se rychle stala šílenstvím po celém světě. Catherine by si měla momentálně užívat život na vysoké noze, ale vše nakonec dopadlo trochu jinak, než ona samotná očekávala.

--------------------------------------------------------------------------------------------

Pokud máte zájem o svůj vlastní spinner a chcete ho za rozumnou cenu (JIŽ OD 99Kč!!!), navštivte Tento odkaz a použijte slevový kód fakty15 pro slevu 15 %. 50 % Z Vašich nákupů přes náš odkaz následně darujeme autorce tohoto fenoménu.

--------------------------------------------------------------------------------------------


Ostatní uživatelé právě čtou tento populární článek
Proč si koupit kurz na kryptoměny a vyhnout se nepromyšlené investici do kryptoměn
Zajímají vás kryptoměny a chcete vydělat co nejvíce? Naučíme vás strategie profesionálů a taky to, jak se vyvarovat ztrátám. Naučte se to, co jiným trvá roky.
Pokračování článku naleznete na další stránce
Diskuze
Článek napsal: Nex
Přidáno:
Čtenáři nejvíce čtou
Příspěvky z Instagramu