Budete překvapeni, jaké trapné momenty prožívají herci při natáčení milostných scén

Nejspíše už každého z vás napadla v životě otázka, jak herci asi hrají ve filmech erotické scény, jak se u toho cítí a co všechno to obnáší. Je zřejmé, že všechny erotické scény, které vidíte ve filmech, jsou udělané přesně podle scénáře. Herec se musí při aktu chovat tak, jak to má předepsané ve scénáři a stejně tak se i podle scénáře musí tvářit, hýbat a podobně. Jak se ale herec či herečka v těchto scénách cítí?

Je jim to příjemné nebo se tomu spíše vnitřně brání? Jak už to tak bývá, tak ne vždy vyjde vše zrovna podle scénáře.  Občas mohou nastat i různé komplikace, se kterými ani režiséři daného filmu nepočítali. Herci bývají často rozrušení a cítí se trapně. Není se čemu divit, když musí předstírat sexuální akt před několika kamerami a lidmi z filmového štábu. Díky tomu také vznikají i trapné situace a momenty, ve kterých se několikrát objevili i vaši oblíbení herci. Pojďme se podívat na ty nejtrapnější a nejvtipnější situace, které se kdy odehrály během natáčení erotických scén.


Ostatní uživatelé právě čtou tento populární článek
Proč si koupit kurz na kryptoměny a vyhnout se nepromyšlené investici do kryptoměn
Zajímají vás kryptoměny a chcete vydělat co nejvíce? Naučíme vás strategie profesionálů a taky to, jak se vyvarovat ztrátám. Naučte se to, co jiným trvá roky.
Pokračování článku naleznete na další stránce
Diskuze
Článek napsal: Nex
Přidáno:
Čtenáři nejvíce čtou
Příspěvky z Instagramu