Bláznivý muž cestoval časem a teď odpovídá lidem na jejich otázky. Co vše se stane v budoucnosti?

Nezáleží na tom, jestli je to pravda, nebo jen dobře povedený vtip. Rozhodně na tom nezáleží lidem, protože pro něj mají připraveny tisíce otázek, na které s radostí odpovídá. A o kom že se tu bavíme? Na sociální síti Reddit se objevil člověk s přezdívkou Doodood22, který oznámil, že prý údajně cestuje časem. Hned poté dal lidem prostor, aby se ho na cokoliv zeptali – ať už se to týká minulosti nebo budoucnosti.

Uživatel tvrdí, že se v roce 2017 ocitl, protože jeho současnost po něm požaduje, aby zajistil několik zajímavých historických artefaktů a přesně to on dělá. Pod jeho příspěvek jsme mu nahromadilo tisíce otázek, na které on odpovídá. Mezi otázkami se objevily i seriózní věci, jako například jestli zažijeme atomovou válku, najdeme lék na rakovinu či kde všude tento cestovatel v čase byl a co vše zažil. Objevila se i otázka, jestli Liverpool někdy vyhraje Premier League či jestli budou v roce 2040 stále produkovány filmy Star Wars. Pojďme se společně podívat do naší galerie na několik otázek, které byli uživateli Doodood22 položeny a na jeho odpovědi. Více odpovědí si můžete najít přímo na reddit.com


Ostatní uživatelé právě čtou tento populární článek
Proč si koupit kurz na kryptoměny a vyhnout se nepromyšlené investici do kryptoměn
Zajímají vás kryptoměny a chcete vydělat co nejvíce? Naučíme vás strategie profesionálů a taky to, jak se vyvarovat ztrátám. Naučte se to, co jiným trvá roky.
Pokračování článku naleznete na další stránce
Diskuze
Článek napsal: Nex
Přidáno:
Čtenáři nejvíce čtou
Příspěvky z Instagramu