Bitcoin padá, něco si přejte! Proč tomu tak je a jak to bude dál?

Trend kryptoměn upadá a všechno to teď skončí? Nebuďme zase tak pesimističtí. Většina médií varuje, případně píše o tom, jak kryptoměnám nelze věřit, případně informují pouze o tom, že „bitkojn“ prostě padá. Pak se celá vlna starších občanů těší, jak do něj s Pepikem neinvestovali a všichni, co to udělali, tak si teď trhají vlasy. Basa gambáče je pro ně dvakrát rozumnější investice, než kryptoměny, které přece neexistují a „nelze je podložit“, že? Jejich výběr rozhodně nebudeme hanit, ale ne každý chceme být jako Pepik.

Za minulý měsíc, konkrétně v prosinci v roce 2017, zažily kryptoměny extrémní nárůst popularity. Lidé začali chápat, že investice do nich nemusí být až tak nerozumná a většina lidí s rozvahou investovala. Nevyhneme se i extrémním případům, kdy lidé kvůli investicím do kryptoměn berou nemalé půjčky a dokonce zastavují své bydlení. Tento FOMO („fear of missing out“) efekt způsobil, že vše začalo extrémně stoupat, burzy začaly pod náporem obrovského množství nových lidí zakazovat registrace nových uživatelů a přišly tradičně zlověstné „bububu“ akce směřované od mocnářů, kteří stihli kryptoměny nakoupit až příliš pozdě, nebo zkrátka chtějí koupit opět levně. Pokud bychom se chtěli bavit o kryptoměnách jako celku, zabralo by to opravdu hodně času – předem upozorňujeme, že nebudeme rozebírat fakt, proč má krypto smysl, jak funguje a proč jim věříme. Na toto téma si vyhradíme další články tak, abychom vše logicky popsali a vysvětlili. Pojďme se podívat na to, proč „to“ klesá a kam až může klesnout. 


Ostatní uživatelé právě čtou tento populární článek
Proč si koupit kurz na kryptoměny a vyhnout se nepromyšlené investici do kryptoměn
Zajímají vás kryptoměny a chcete vydělat co nejvíce? Naučíme vás strategie profesionálů a taky to, jak se vyvarovat ztrátám. Naučte se to, co jiným trvá roky.
Pokračování článku naleznete na další stránce
Diskuze
Článek napsal: Bajkallis
Přidáno:
Čtenáři nejvíce čtou
Příspěvky z Instagramu