9 smrtelně nebezpečných zbraní, které se podařilo vyrobit vězňům pomocí těch největších blbostí. Některé věci jsou skutečně kreativní

Jakmile se člověk dostane do vězení, otevírají se mu zároveň dveře do úplně nového světa. Zde funguje vše jinak, než venku. Podle barvy vaší kůže jste ihned zařazeni do gangu, který prostě musíte podporovat. A jestli se vám toto nelíbí? Vaše loajalita je zde klíčovou volbou, která mnohdy rozhodne o tom, jestli přežijete, či nikoliv. Když zrovna nemáte problém s vězněm, potkáte určitě několik dozorců, kteří si své ego na vaší chybě vyléčí moc rádi.

Jak zde rádi říkají, prázdná mysl je dílna ďáblova. Ve vězení takřka žádné starosti nemáte. Jediné, čeho máte opravdu hodně, je dostatek času, který zkrátka nějak využít musíte. Mnoho vězňů tak vyrábí zbraně, což už jak jistě hádáte, není v tomto prostředí úplně lehké. Nedostatek materiálů, neustálá kontrola a všechno to okolo je zkrátka proti vám a vaší zbrani, kterou vyrábíte. Občas se dozorcům podaří najít opravdu neskutečné kousky, které si sami neumí vysvětlit, jak to vězeň mohl sestavit. Přinášíme vám několik důmyslně vytvořených zbraní, které svým účinkem umí i zabít. 
 


Ostatní uživatelé právě čtou tento populární článek
Proč si koupit kurz na kryptoměny a vyhnout se nepromyšlené investici do kryptoměn
Zajímají vás kryptoměny a chcete vydělat co nejvíce? Naučíme vás strategie profesionálů a taky to, jak se vyvarovat ztrátám. Naučte se to, co jiným trvá roky.
Pokračování článku naleznete na další stránce
Diskuze
Článek napsal: Bajkallis
Přidáno:
Čtenáři nejvíce čtou
Příspěvky z Instagramu