Dělá vaše slečna těchto 8 věcí? Pokud ano, okamžitě si ji vemte!

Muži a ženy. Tato “stvoření” jsou velmi odlišná, to není nic nového. Muži a ženy mají tendenci neshodovat se na spoustu věcech, mít odlišné názory na věc a chovat se jinak a rozdílně. Muži si myslí, že ženy jsou složité a ženy si myslí, že většina mužů jsou blbci, to je život. Ale musíme si také přiznat, že se navzájem potřebují. Ale protože muži jsou od žen odlišní, každá žena žádá po muži různé věci a chtějí, aby některé věci dělali muži více a lépe. Mezi tyto požadavky patří třeba to, aby si muži po sobě uklízeli, aby nechávali záchodové prkénko dole, nehráli tolik videohry, jedli něco jiného než pizzu a steak a mluvili někdy o něčem jiném, než jen o vaření, automobilech a sportu.

Nyní se ale pojďme podívat na to, co muži chtějí od žen. Pracovníci magazínu TheRichest se tedy rozhodli, že se zeptají stovky mužů na to, co od žen žádají a co chtějí, aby ženy dělaly častěji. Následující žebříček je složen z 8 nejčastějších odpovědí a my se na ně teď společně podíváme.
 


Ostatní uživatelé právě čtou tento populární článek
Proč si koupit kurz na kryptoměny a vyhnout se nepromyšlené investici do kryptoměn
Zajímají vás kryptoměny a chcete vydělat co nejvíce? Naučíme vás strategie profesionálů a taky to, jak se vyvarovat ztrátám. Naučte se to, co jiným trvá roky.
Pokračování článku naleznete na další stránce
Diskuze
Článek napsal: Nex
Přidáno:
Čtenáři nejvíce čtou
Příspěvky z Instagramu