7 zajímavostí o Charlie Sheenovi

Charlie Sheen, herec, kterého si vybaví snad každý puberťák z amerických sitkomů. Charlie Sheen, rodným jménem Carlos Irwin Estevez, se proslavil především svými rolemi ve filmech Žhavé výstřely, Četa, nebo v seriálu Dva a půl chlapa, kde jste jej mohli na plátnech a televizích pozorovat zhruba 10 let. 

Jeho obličej vyplňuje televize po celém světe již od roku 1984. Jeho hlavní boom  však přišlo v roce 1986, kdy dostal příležitost hrát hlavní roli ve válečném filmu Četa. Byl dvakrát nominován na cenu Emmy a v roce 2002 dokonce získal Zlatý glóbus za nejlepší výkon v televizním seriálu. Hlavní zvrat jeho kariéry však přišel v roce 2011, kdy mu bylo oznámeno vyloučení ze seriálu Dva a půl chlapa kvůli problémům s drogami. 17. listopadu 2015 pak oznámil, že je HIV pozitivní. Toto je základ, který by měl znát takřka každý. Pokračujeme však zajímavými fakty, které už jen tak nenajdete.


Ostatní uživatelé právě čtou tento populární článek
Proč si koupit kurz na kryptoměny a vyhnout se nepromyšlené investici do kryptoměn
Zajímají vás kryptoměny a chcete vydělat co nejvíce? Naučíme vás strategie profesionálů a taky to, jak se vyvarovat ztrátám. Naučte se to, co jiným trvá roky.
Pokračování článku naleznete na další stránce
Diskuze
Článek napsal: Lukys
Přidáno:
Čtenáři nejvíce čtou
Příspěvky z Instagramu