7 neuvěřitelných příběhů z druhé světové války

Ačkoli to vypadá ve hrách zábavně, zábava to určitě není. Válka je kruté peklo, a to je ještě slabé přirovnání. Válka je plná nejistoty, frustrace a smutku. Druhá světová válka není výjimkou. Trvala 6 let a sice není nejdelší válkou historie, ale pro muže a ženy do ní zatažené určitě trvala věčnost. WW2 byla plná vojáků, normálních lidí, kteří prokazovali abnormální ukázky hrdinství, štěstí a zkušenosti. Není divu, že se veteránům druhé světové říká “Největší generace”.

Ovšem natočit co nejrealističtější film o druhé světové se pokoušelo mnoho lidí, nikdo z nich tu válečnou vřavu nezfilmoval tak přesně. Viděl jste někdo filmy o Rambovi? Mohl by vůbec jeden muž zničit celou jednotku vojáků? No, technicky vzato, ano. A všechno bez těch naolejovaných svalů a hustých kadeřavých vlasů. Když se podíváte pořádně, válka je těchto hrdinů plná. A já vám několik z nich ukážu.


Ostatní uživatelé právě čtou tento populární článek
Proč si koupit kurz na kryptoměny a vyhnout se nepromyšlené investici do kryptoměn
Zajímají vás kryptoměny a chcete vydělat co nejvíce? Naučíme vás strategie profesionálů a taky to, jak se vyvarovat ztrátám. Naučte se to, co jiným trvá roky.
Pokračování článku naleznete na další stránce
Diskuze
Článek napsal: joromanic
Přidáno:
Čtenáři nejvíce čtou
Příspěvky z Instagramu