7+1 tipů na letní osvěžení od GearBest

Léto je v plném proudu a opět nás trápí vlna veder. Ti šťastnější z nás mají vozy s klimatizací, někteří i byty a domy. A někteří nemají nic a v propoceném oblečení tiše závidí. My vám dnes přinášíme pár tipů na velmi levné osvěžení z největšího internetového obchodu s elektronikou Gearbest.com.


1. Mini USB větráček


Praktický ohebný větráček, který pouhým vsunutím do zapnutého notebooku nebo powerbanky spustíte a už si jen můžete vychutnávat chladivý pocit z nákupu.


2. Přenosný nabíjecí ventilátor


Nebaví vás neustále hledat zásuvku pro váš starý ventilátor? Pořiďte si tento. Je malý, skladný, na jedno nabití vydrží až 4 hodiny. Navíc oceníte praktickou základnu, na kterou ho můžete usadit. Například u počítače. Můžete mít jeden za 11 dolarů zde, a nebo značkový Xiaomi za 15 dolarů. Co se vyplatí je na vás.


3. Praktický přenosný ventilátor k PC


Konec starým a těžkým ventilátorům. Tento malý pomocník, otočitelný o 360 stupňů, vám usnadní práci a ještě vám zpříjemní horký letní den. A nebude vás rušit, s hlasitostí pouhách 20 dB o něm ani nebude vědět.


4. Stylový bezlopatkový USB ventilátor


Nebaví vás vzhled ventilátoru, který navíc zabírá místo? Tohle může být řešení. Velmi tenký USB ventilátor bez lopatek, který navíc disponuje 2 rychlostmi.


5. Praktický design a malé rozměry


Další z řady praktických ventilátorů, který spustíte pomocí USB kabelu. Využijete ho doma, v kanceláři a nebo při kempování. Pořiďte ho zde.


6. Mini USB lednička pro opravdové fajnšmekry


Rádi si při práci vychutnáte studený drink, ale do ledničky to máte daleko? Tato mini USB lednička pojme jednu celou plechovku nápoje, a během 5 minut vám ji zchladí až na 8 stupňů celsia. Navíc nepřekáží a je tichá.


7. Malá klimatizace a zároveň lampa


Pokud vám klasický ventilátor nestačí, určitě vás potěší tento malý přístroj, který nejen ochladí vzduch ve vaší místnosti, ale také ho zvhlčí. Jako bonus máte LED světlo, jehož barvu si můžete přizpůsobit dle libosti. USB kabel je součástí balení.


+


8. Kvalitní powerbanka, která nezradí


Stejně jako vy, i váš telefon potřebuje v horkém letním počasí trochu zchladit a dobít energii. Zásuvka není po ruce a tak je třeba využít powerbanku. Tato má kapacitu 10000 mAh, což vystačí na víceré nabití jednoho zařízení. Navíc má hezký design.


Všechny produkty zakoupíte za ty nejlepší ceny na eshopu
Gearbest.com s dodáním do České republiky.


Kupuj levně, žij chytře!


Ostatní uživatelé právě čtou tento populární článek
Proč si koupit kurz na kryptoměny a vyhnout se nepromyšlené investici do kryptoměn
Zajímají vás kryptoměny a chcete vydělat co nejvíce? Naučíme vás strategie profesionálů a taky to, jak se vyvarovat ztrátám. Naučte se to, co jiným trvá roky.
Diskuze
Článek napsal: Flyer
Přidáno:
Čtenáři nejvíce čtou
Příspěvky z Instagramu