5 lidí, kteří mají neobvyklou barvu pleti a kůže.

Ve světě momentálně žije více než 7 milard lidí. Každý z nás je jiný a je svým způsobem vzhledově unikátní. Jedna z věcí, co mají lidé společné je například barva pleti. Evropané se příliš barvou pleti neliší a jsou označováni za rasu europoidní (bílá) – patří sem indoevropská, semitská a matinská skupina. Je označována také jako běloši. Je původem v Evropě, západní Asii a severní Africe. Dále velmi známou barvu pleti vlastní takzvaní mongoloidi – (žlutá) – zahrnuje skupinu mongolskou, Inuity (Eskymáky), americké Indiány a Austronésany. Je rozšířena především ve východní a jihovýchodní Asii, Severní a Jižní Americe. Třetí známou barvu pleti vlastní negroidi (černá) – označováni jako černoši. Původem je v subsaharské Africe.

Existují zde ovšem lidé, kteří se do této skupiny lidí neřadí a barva jejich pleti je velmi ojedinělá až výjimečná. Přinášíme vám fotky pěti lidí, kteří mají opravdu ojedinělou barvu pleti.
 


Ostatní uživatelé právě čtou tento populární článek
Proč si koupit kurz na kryptoměny a vyhnout se nepromyšlené investici do kryptoměn
Zajímají vás kryptoměny a chcete vydělat co nejvíce? Naučíme vás strategie profesionálů a taky to, jak se vyvarovat ztrátám. Naučte se to, co jiným trvá roky.
Pokračování článku naleznete na další stránce
Diskuze
Článek napsal: Nex
Přidáno:
Čtenáři nejvíce čtou
Příspěvky z Instagramu