18 idiotů, kteří se pokusili odvrátit Irmu - marně

O víkendu zasáhl Karibik a Floridu hurikán Irma. Irma zdevastovala Stát slunečního svitu a vyhnala z poloostrova miliony lidí. Tři dny zůstala jako hurikán kategorie 5 a kvůli ní byla uspořádána největší evakuace v historii Baham. 6,3 milionům lidí bylo nařízeno, aby okamžitě opustili své domovy na Floridě, ačkoli ne všichni poslechli, jak brzy zjistíte. Ale tito lidé absolutně ignorovali veškerá varování a rozhodli se bojovat proti tomuto živlu sami bez ochrany jiného státu, úkrytu, vlastně bez jakékoli ochrany.

Ale určitě si Irma může na účet připsat velké množství věcí: 7,7 milionů lidí bez proudu a i dnes, když už je Irma pryč, 1,3 milionu lidí je stále bez elektřiny. Tato 640 kilometrová bouře si připsala 49 mrtvých, mezi kterými by se asi mělo octnout i těchto více než 18 idiotů. Ale nestalo se tak. Když jde o život, měli byste hodit nohy na ramena, když je evakuován celý stát. Pokud ovšem nejste jeden z těchto blbců.

To už dávno popsal Darwin. Přirozený výběr. Ačkoli tito ho docela bez servítek popírají. Bohužel.


Ostatní uživatelé právě čtou tento populární článek
Proč si koupit kurz na kryptoměny a vyhnout se nepromyšlené investici do kryptoměn
Zajímají vás kryptoměny a chcete vydělat co nejvíce? Naučíme vás strategie profesionálů a taky to, jak se vyvarovat ztrátám. Naučte se to, co jiným trvá roky.
Pokračování článku naleznete na další stránce
Diskuze
Článek napsal: joromanic
Přidáno:
Čtenáři nejvíce čtou
Příspěvky z Instagramu