10+ nejvtipnějších reakcí na nový iPhone X!

Je tomu rok a pár dní od vydání očekávaného iPhone 7. Také tomu je pár dní, co byl odhalen a představen nový iPhone X. Hodinu od představení byl internet zahlcen tisíci obrázky, které si z nového modelu dělaly srandu a dobíraly si jeho cenu. Propracovaný software pro rozpoznávání obličeje, který bude fungovat jako zabezpečení telefonu místo hesla, je spoustu lidem spíše pro smích než pro obdiv. Stejně tak nabízí nový model i více než 50 vlastních animovaných emotikonů. Tyto inovace se však ukázaly být přesně tím, co většina lidí od nového modelu očekávala. Co ale většina lidí nečekala, byla vysoká cena 35 000kč, (tedy aspoň taková bude cena v České Republice).

A tak začaly vznikat vtipné obrázky, které zaplavily internet. Pokud máte rádi humor, doporučujeme vás se podívat do naší galerie, kde najdete výběr těch nejvtipnějších z nich. Pokud jste ale zapřísáhlý uživatel iPhonu bez smyslu pro humor, raději galerii ani neotvírejte. Vám ostatním přejeme příjemné pobavení!


Ostatní uživatelé právě čtou tento populární článek
Proč si koupit kurz na kryptoměny a vyhnout se nepromyšlené investici do kryptoměn
Zajímají vás kryptoměny a chcete vydělat co nejvíce? Naučíme vás strategie profesionálů a taky to, jak se vyvarovat ztrátám. Naučte se to, co jiným trvá roky.
Pokračování článku naleznete na další stránce
Diskuze
Článek napsal: Nex
Přidáno:
Čtenáři nejvíce čtou
Příspěvky z Instagramu