10 nejsledovanějších modelek pro rok 2016

Vidíme je v televizních reklamách, na internetu, billboardech a dokonce i v časopisech. Mnohdy tvoří tvář těch nejproslulejších světových značek a jejich sláva tak neuvěřitelně roste. Muži pozorují každou jejich křivku a snad každá žena si alespoň jednou představila, jaké by to bylo být modelkou. Pokud se tedy alespoň trochu pohybujete po internetu, jistě jste si všimli jmen, jako jsou Emily Ratajkowski a Gigi Hadid. Emily je tedy známá především i focením fotografií, na kterých často nic nemá. Poslední spolupráce, ve které se objevila nahá, byla pro přední světovou značku Tommy Hilfiger.

Rok se tedy s rokem sešel a jeden z nejprestižnějších módních časopisů (Harper’s Bazaar) sestavil seznam modelek, které v průběhu posledních 12 měsíců získaly nejvíce nových sledujících na sociálních sítích.  Podle nárůstu poznáte, že ani slečna na posledním místě se absolutně nemusí stydět za to, kolik „fanošků“ získala. Společně ke statistikám také přidáváme jména na jejich instagramovém profilu, kdybyste si je chtěli lépe prohlédnout.
 


Ostatní uživatelé právě čtou tento populární článek
Proč si koupit kurz na kryptoměny a vyhnout se nepromyšlené investici do kryptoměn
Zajímají vás kryptoměny a chcete vydělat co nejvíce? Naučíme vás strategie profesionálů a taky to, jak se vyvarovat ztrátám. Naučte se to, co jiným trvá roky.
Pokračování článku naleznete na další stránce
Diskuze
Článek napsal: Bajkallis
Přidáno:
Čtenáři nejvíce čtou
Příspěvky z Instagramu