10 nejnebezpečnějších zemí na světě, do kterých byste rozhodně neměli cestovat.


Teroristické útoky, viry které se neustále šíří, nemoce, násilí, atentáty, přírodní pohromy a další. Tyto faktory zvyšují riziko smrti při cestování do různých zemí. Web HealthGrove sestavil žebříček 160 nejnebezpeč­nějších zemí pro cestování. Tento seznam obsahuje země, ve kterých je vyhlášena při cestování nejvyšší míra opatrnosti. Žebříček je vytvořený podle statistik úmrtnosti (počet úmrtí na 100tisíc turistů, kteří zemi navštívili). Nejčastějšími příčinami smrti jsou různá onemocnění jako je například tuberkulóza, HIV/AIDS. Další příčinou smrti je například mezilidské násilí nebo působení přírodních sil.

Přečtěte si, kterých turistických destinací je lepší se vyvarovat, pokud si chcete užít pěknou dovolenou. I když rádi cestujete do exotických destinací, existují stále místa, na kterých se výrazně snižuje pravděpodobnost, že se domů vrátíte v jednom kuse. Přinášíme vám článek o 10 nejnebez­pečnějších zemí na světě, do kterých byste rozhodně neměli cestovat.

 


Ostatní uživatelé právě čtou tento populární článek
Proč si koupit kurz na kryptoměny a vyhnout se nepromyšlené investici do kryptoměn
Zajímají vás kryptoměny a chcete vydělat co nejvíce? Naučíme vás strategie profesionálů a taky to, jak se vyvarovat ztrátám. Naučte se to, co jiným trvá roky.
Pokračování článku naleznete na další stránce
Diskuze
Článek napsal: Nex
Přidáno:
Čtenáři nejvíce čtou
Příspěvky z Instagramu