10 důvodů, proč zombie nemohou existovat

Pokud by zítra měla začít zombie apokalypsa mnoho lidí má přesně naplánováno, co by v tomto případě dělali. Sehnat si základní potřeby jako je voda, jídlo, léky, zbraně, zbraně a ještě víc zbraní. Krok číslo dva je samozřejmě se co nejrychleji vytratit z hustě obydlených oblastí. Jako třetí krok je najít si útočiště, které legie zombie jen tak nenajdou nebo je v něm možné se lehce ubránit.

Zombie jsou v povědomí již po staletí, ale až v posledních ně­kolika letech ma­jí velkou popularitu. Existuje mnoho teorií od různých spisovatelů o tom, jak vlastně zombie vznikli. Jedna z možností je vir, který infiltruje lidský mozek. Další jsou radioaktivní záření nebo voodoo prokletí a nesmíme zapomenout na parazitickou houbovou infekci z The Last of Us.

 Zombie jsou paradox. Jsou nemrtví, ale přesto se pohybují, jako by byli naživu. Jsou chladní a bez života, ale nějak dovedou otevřít lebku, aby se dostali ke svému dezertu v podobě mozku. Rozpadají se, ale také bloudí městskými ulicemi a chytají nešťastné lidi, kteří si jich nevšimli.

Naštěstí pro vás, podle našeho současného chápání lidské biologie, je pro zombie nemožné existovat.


Ostatní uživatelé právě čtou tento populární článek
Proč si koupit kurz na kryptoměny a vyhnout se nepromyšlené investici do kryptoměn
Zajímají vás kryptoměny a chcete vydělat co nejvíce? Naučíme vás strategie profesionálů a taky to, jak se vyvarovat ztrátám. Naučte se to, co jiným trvá roky.
Pokračování článku naleznete na další stránce
Diskuze
Článek napsal: Rinaji
Přidáno:
Čtenáři nejvíce čtou
Příspěvky z Instagramu