10 důvodů, proč zombie nemohou existovat

Pokud by zítra měla začít zombie apokalypsa mnoho lidí má přesně naplánováno, co by v tomto případě dělali. Sehnat si základní potřeby jako je voda, jídlo, léky, zbraně, zbraně a ještě víc zbraní. Krok číslo dva je samozřejmě se co nejrychleji vytratit z hustě obydlených oblastí. Jako třetí krok je najít si útočiště, které legie zombie jen tak nenajdou nebo je v něm možné se lehce ubránit.

Zombie jsou v povědomí již po staletí, ale až v posledních ně­kolika letech ma­jí velkou popularitu. Existuje mnoho teorií od různých spisovatelů o tom, jak vlastně zombie vznikli. Jedna z možností je vir, který infiltruje lidský mozek. Další jsou radioaktivní záření nebo voodoo prokletí a nesmíme zapomenout na parazitickou houbovou infekci z The Last of Us.

 Zombie jsou paradox. Jsou nemrtví, ale přesto se pohybují, jako by byli naživu. Jsou chladní a bez života, ale nějak dovedou otevřít lebku, aby se dostali ke svému dezertu v podobě mozku. Rozpadají se, ale také bloudí městskými ulicemi a chytají nešťastné lidi, kteří si jich nevšimli.

Naštěstí pro vás, podle našeho současného chápání lidské biologie, je pro zombie nemožné existovat.


Pokračování článku naleznete na další stránce
Diskuze
Článek napsal: Rinaji
Přidáno:
Čtenáři nejvíce čtou
Příspěvky z Instagramu