Tento projekt je důkazem toho, že všechny ženy na světě jsou nádherné.

Projekt „The Ethnic Origins of Beauty“ je neziskový, umělecký dokument, který poukazuje na etnickou rozmanitost lidstva. Aby bylo zachyceno zejména multikulturní publikum, do projektu byly vybrány krásné ženy. Projekt začal v roce 2012. Stále je však v počáteční fázi realizace, protože do sbírky stále chybí mnoho národností. Zatím se pořadatelům podařilo shromáždit asi 90 fotografií a video portréty představitelů více než 50 etnických skupin z 15 zemí a 4 kontinentů.

Natalia Ivanova je autorka projektu a zároveň i ruská fotografka a fotožurnalistka. Žije v Paříži a pracuje jako foto-korespondent ruské tiskové agentury ITAR-TASS ve Francii. Natalia si myslí, že je důležité vyslat lidem myšlenku o etnické rovnosti a toleranci bez ohledu na to, kolik času a úsilí to bude stát. Krása nezná národnost, o čemž svědčí i následující fotografie.
 


Ostatní uživatelé právě čtou tento populární článek
Proč si koupit kurz na kryptoměny a vyhnout se nepromyšlené investici do kryptoměn
Zajímají vás kryptoměny a chcete vydělat co nejvíce? Naučíme vás strategie profesionálů a taky to, jak se vyvarovat ztrátám. Naučte se to, co jiným trvá roky.
Pokračování článku naleznete na další stránce
Diskuze
Článek napsal: Nex
Přidáno:
Čtenáři nejvíce čtou
Příspěvky z Instagramu